به نام او که هیچ کارش بی حکمت نیست..

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

بچه ها سلام...  امیدوارم که همتون خوب و خوش و سالم و سرحال باشید.. روزه داری که اذیتتون نکرده انشااله؟؟!! ... انشااله که نماز و روزه هاتون قبول باشه... تو رو خدا برای من و همه دوستان هم دعا کنید، چرا که میگن دعای دوست در حق  دوست ( البته اگر دوستی قلبی باشه و دعا هم خالصانه..) خیلی زود مستجاب میشه...به امید اینکه خدا هم از سر لطفش و با دیده کَرَم به ما نگاهی بکنه و حاجت هامون رو  اگر به خیر و صلاحمون بود بر آورده کرد..

امروز هم باز یه متن که به نظرم جالب و خوندنی هم هست مینویسم..اما اینبار هم نمیدونم اینو اولین بار چه کسی نوشته..امیدوارم که مثل دفعات قبلی اگر نویسنده اش رو میشناسین معرفی کنین... متن رو بخونین==>

 

"  وقتی حس کردی که به اون چیزی که میخواستی نرسیدی ، خدا رو شکر کن ... چون اون می خواد تو یه زمان مناسب تر غافلگیرت کنه و یه چیزی فراتر از خواسته هات  بهت بده..!! "

 

میدونین چیه؟! من خودم به این موضوع کاملا اعتقاد دارم و خیلی جاها این رو با تمام وجودم حس کردم... و با اعتقاد و اعتماد کامل این جمله رو نوشتم... و اینکه هیچ اتفاقی چه بد و چه خوب بی حکمت نیست.. حتی هر وقت یه اتفاق میافته که  از دید ما بد و ناخوشایندِ و بر خلاف ِ میلمون شده، ممکنه که از خدا گله کنیم!!.. اما اگه به رُخدادهای اطرافمون دقت کنیم ، دیر یا زود اما بالاخره یه روزی میرسه که حکمت ِاون اتفاق واسمون روشن بشه...پس هیچ وقت واسه چیزایی که بابِ میلمون نیست از خدا گله و شکایت نکنیم!! هر چی باشه اون دانا ترین دانایانِ و کاراش همه از روی ِ حساب و کتاب ِ و تو همه کاراش حکمتی هست که ما از اون بی خبریم... و الحق که این قضیه مصداق این بیتِ:

 

" خدا گر ز ِ حکمت ببندد دری   ************  ز رحمت گشاید در ِ دیگری"

 

تنتون سالم...دلتون شاد و لبتون خندون باشه........

 

 

ن. تمنا

 

/ 1 نظر / 2 بازدید
ندا

چه خوشحالی بودم من هاهاهاهااها