خداحافظم

یکی از فواید مضر دفترچه خاطرات ثبت و ضبط رویدادهاییست که نه در خاطرند و نه با مرور دفتر زنده میشوند.

به طور مثال بعد از خواندن دفتر خاطرات 4 سال پیش متوجه شدم که هر بار همسرم با من قهر میکرد و میرفت خونه مامان جون اینا تا دو روز نه موبایلش را جواب میداد و نه خانواده اش تلفن من و خانواده ام را جواب میدادند.

خدا شاهد است که همچین چیزی نه تنها یادم نبود بلکه هنوز هم یادم نمی آید. ولی حسن بد دفتر خاطرات همین است دیگر . به موقع شهادت میدهد . فلذا مبنای خوبیست تا امشب همین موضوع را بهانه کرده و با رهسپاری ایشان به خانه پدری آخر هفته ی شیرین و مملو از تجردی را تجربه کنم.

خداحافظ و پشت وپناهم باشد

 

/ 8 نظر / 18 بازدید
توحید

[نیشخند] بقیه خاطراتم را نخواندم تا دستم امشب به خونش آلوده نشود

حقدوست

[گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] [گل] دوست ارجمند سلام ولادت با سعادت رسول خدا(ص) و امام صادق(ع) بر شما مبارک. وبلاگ جالبی دارید. امیدوارم در ادامه راه موفق باشید. شما بزرگوار برای مطالعه مطالب زیر دعوت شده‌‌اید: *********** [گل] داستانهای زیبا وخواندنی به مناسبت این ایام: [گل] شش سفارش مهم رسول خدا(ص) به حضرت علی(ع) آموزش دو دعای مهم دنیایی و آخرتی توسط پیامبر خدا(ص) تبرّک ابوحنیفه به عصای امام صادق(ع) *********** [گل] احادیث بسیار زیبای این هفته؛ [گل] ## برای رزق دنیا، به هر کاری دست نزنید ## سفارشات گهربار امام صادق(ع) به یکی از اصحاب ## گروهی که لعن و برائت از آنها لازم است *********** [گل] تبریک آغاز امامت حضرت مهدی(ع) و مطالبی ناب [گل] ## رسوایی یکی از علمای سنی توسط یک زن ## . . . سه مطلب ویژه دیگر(شیوه کشته شدن خلیفه دوم به دست ابولؤلؤ ...)!!! *********** [گل] فارسی کردن اعداد در فایرفاکس [گل] *********** [گل] توصیه می‌‌‌کنم از باقی صفحات وبلاگ هم بازدید کنید. منتظر حضور و نظرات ارزشمند شما گرامی هستم www.bia2mofid.persianblog.ir [گل] [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل]

بهار

خدا به همسرتان صبر عنایت بفرماید... آمین [نیشخند]

گمنام

خدا پشت و پناهت باشه واقعاًااااً

فاطمه

بس که بد اخلاقیییییییییییییییییییییی!![نیشخند][چشمک]

hajar

آخر هفته چطور بود ؟؟

من

چند تا آخر هفته ی دیگه هم گذشت هم چنان در مرور خاطراتی آیا ؟؟؟؟[متفکر]