ماه رمضان


باید پذیرفت در کنار هزاران هزار فایده ی نهفته در این ماه بسیار مبارک ضررهایی هم موجود است که جان آدمی را گاها تهدید میکند، در هر صورت باید پذیرفت که ترک عادت موجب مرض است مخصوصا ما ایرانی ها که بسیار عادتگرا هستیم .

شما تصورش را بکنید یک ماه تمام بخواهیم زیر آب همکارانمان را نزنیم ، یا غیبت نکنیم ، خب مگر آدمی چقدر توان و بنیه دارد ، یا بخواهیم یک ماه تمام پیامک ناجور نزنیم ، واقعا جهاد اکبر به همین معناست

 

 

 

/ 12 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ساسان

اینا یه طرف، بلوتوث بازی نکردن سر کار یه طرف..!

مینا

بازم ماه رمضون اصلا حوصله شو ندارم

مینا

بازم ماه رمضون اصلا حوصله شو ندارم

سوزان یگانه

درود -------- به قدر تمام جاودانگی دلتنگ ساعات انتظارمم و حنجره ام ترک برداشته از طعم بیابان. هیچ آسیابی نفربن جاودانگی را از اندامهای ملتهبم نمیساید. -------- سرفراز باشید [گل][گل][گل] بدرود

....

مگه روزههم بلدی بگیری؟

محمدزاده

کجایی پسر؟ دلتنگتیم

شیرخان

سلام ! اولا عذرخواهی بابت Copy / Paste بودن این کامنت ! ثانیا من معمولا از این کارها نمیکنم ! این مورد استثناست ! ثالثا ، جریان چیه ؟! میخوام ازتون خواهش کنیم یه حرکتی بکنید ! حمایت کنید از علی کریمی ! کاری به قرمز و آبی بودن ندارم ! از حرکتش حمایت کنید ! از جراتش و شیردل بودنش ! از این که یه سردار مفت خور سپاه ، که شده مدیرعامل یه باشگاه ، به جرم تظاهر به روزه خواری اخراجش کرده ! حمایت کنید ! نه از علی کریمی ! از مردی و مردونگی و زیر بار حرف زور نرفتن ! از چیزایی که این روزها شده کیمیا ! حتی با یه خط نوشتن ! بی تفاوت نباشید !

مهسا

خوب اقا توحید ،ملت واقا این کار ها رو توی این ماه نمیکنند؟ واقعا غیبت نمیکنند؟دروغ نمیگویند؟زیر اب نمیزنند؟ و .... من که فکر نمیکنم!

فاطمه

اینم برای خودش جهادیه!!!!![نیشخند][چشمک]